FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 6466481

nr 646 6481

CHAIRS

4 pcs, Swedish Empire, wear, damages.

4 st, Empire

Condition: slitage, skador

300

SEK 1000

Monday June 21 2010
at 18:18:23

Karl Johanstil/Empir
Senempiren